Oznamy - Slavnost Ježíše Krista Krále

Úterý - Památka sv. Cecílie, panny a mučednice

Čtvrtek - Památka sv. Ondřeje Dung Laca, kněze, a druhů mučedníků

Neděle - 1. neděle adventní

1. Dnes se koná sbírka na výmalbu kostela. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať.
  2. Centrum pro rodinu zve dnes ve 14:30 hod na první setkání ročního programu pro manžele s názvem „K sobě“. Tématem prvního setkání je identita muže a ženy. Setkání se uskuteční na pastoračním domě ve Valašských Kloboukách.
  3. Zítra, v pondělí 21. listopadu v 9:00 hod v kostele ve Valašských Kloboukách bude sloužena mše svatá za zemřelé kněze z děkanátu. Mši svatou bude sloužit o. biskup Josef Nuzík spolu s kněžími Valašskoklobouckého děkanátu.
  4. Příští neděle je první neděle adventní, na mši sv. v 9:00 hod. můžete přinést k posvěcení adventní věnce.
  5.  Během adventní doby budou rorátní mše sv. v úterý  v 6:30 hod. a v sobotu v 7:00 hod.
  6. Pondělí 28. listopadu máme v naší farnosti adorační denNejsvětější Svátost Oltářní bude vystavena od 9:00 hod. až do večerní mše svaté v 17:15 hod. Prosíme, abyste se zapsali na seznam na jednotlivé hodiny tiché adorace.
  7. Připravujeme sv. Mikuláše, který k dětem do naší farnosti přijde v neděli 4. prosince odpoledne v 15:00 hod. Kdo by chtěl přispět na toto setkání a balíčky pro děti, může do kasiček.
  8. Zůstalo několik volných úmyslů na 1. pololetí roku 2023, úmysl si můžete zapsat v zákristii.
  9. Pán Bůh zaplať Bohu známým osobám za osobní dary na výmalbu kostela.
  10. Příští sobotu zveme na úklid kostela 3. skupinu z Nedašova.
  11. Mládežnické spolčo naší farnosti, zve mládež na mládežnickou mši svatou na téma: ,,Žije Bůh i v dnešní době?", která se uskuteční v sobotu 26. 11.  v 19:00 hodin v našem kostele.
  12. Zítra, v pondělí 21. 11. ve 14:30 hod. bude pohřeb paní Marie Markové z Nedašova. Odpočinutí věčné dej jí, o Pane,…

Římskokatolická farnost Nedašov Nedašov 72
Nedašov