Oznamy z 23. 12.

24.12.2018 11:26

4. neděle adventní

Z liturgického kalendáře:

V úterý Slavnost Narození Páně.

Ve středu svátek sv. Štěpána, prvomučedníka.

Ve čtvrtek svátek sv. Jana, apoštola a evangelisty.

V pátek svátek sv. Mláďátek, mučedníků.

Příští neděli svátek Sv. Rodiny Ježíše, Marie a Josefa.

1. Dnes děti obdrží poslední křížovku do soutěže na advent. Písmenka, která jste luštěním získali, zapište do soutěžního archu, který také dnes dostanete. Vyplněný arch přineste ve středu 26. prosince na dětskou mši svatou. Kdo rád maluje, může přidat i obrázek.
  2. Zítra v 7:00 hod. ráno zveme na poslední rorátní mši svatou.
  3. Svatou noc, Narození Páně, začneme slavit mší svatou ve 22:00 hod. Půl hodiny přede mší svatou budou muzikanti hrát před kostelem koledy.
  4.  Na Hod Boží Vánoční a na Svátek sv. Štěpána budou mše svaté jako v neděli - v 7:15, v 9:00 a v 10:30 hod.
  5. Na Hod Boží vánoční vás srdečně zveme na živý Betlém, který začne v 16:45 hod. před kulturním domem.
  6. Na Silvestra budou mše svaté ráno v 7:00 hod., v 11:00 v přírodě na Kaňůře a v 16:00 hod.
  7. Zítra bude do naší farnosti přivezeno betlémské světlo. Přibližně od 10:30 si ho můžete zapálit u kostela, či u obecních úřadů v Ned. Lhotě a Návojné.
  8. Děkuji všem, kteří se zapojili do generálního úklidu a zdobení kostela na svátky.
  9. Srdečné Pán Bůh zaplať za úklid kostela 1. skupině z Návojné, příští týden bude uklízet skupina z Ned. Lhoty.